• слайд 1
  • слайд 2
  • слайд 3
Кулиничівська селищна рада

Оголошення

Повідомлення про завершення процедури та оприлюднення результатів розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  «Детального плану території  щодо зміни цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та іншого призначення для будівництва та експлуатації торгово-складських приміщень за межами населеного пункту на території Кулиничівської селищної ради Харківського району Харківської області»

 


 

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

у проекті містобудівної документації  «Детального плану території  щодо зміни цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та іншого призначення для будівництва та експлуатації торгово-складських приміщень за межами населеного пункту на території Кулиничівської селищної ради Харківського району Харківської області»


     Кулиничівська селищна  рада повідомляє  про  початок процедури розгляду проекту  містобудівної документації — детального плану території  щодо зміни цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та іншого призначення для будівництва та експлуатації торгово-складських приміщень за межами населеного пункту на території Кулиничівської селищної ради Харківського району Харківської області, розробленого на замовлення Харківської районної державної адміністрації  проектною організацією ПП «ДОМІНІОН ХАРКІВ» на підставі розпорядження голови Харківської районної державної адміністрації від 30.06.2016року № 305 «Про надання згоди на розроблення детального плану території щодо зміни цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики та іншого призначення для будівництва та експлуатації торгово-складських приміщень за межами населеного пункту на території Кулиничівської селищної ради Харківського району Харківської області».
     Детальний план території  розроблено  з метою  організації  комплексної забудови — передбачено будівництво сучасного торгівельно — складського об’єкту  — одноповерхової будівлі (з вбудованими торгово-офісними приміщеннями в двох рівнях). На  території площею 0,2 га проектом передбачається розташувати продовольчий торгово-розподільний склад, поверховість – до 2 поверхів, орієнтовна площа забудови 600 кв.м.
     Ділянка проектування розташована в західній частині території Кулиничівської селищної ради за межами населених пунктів вздовж окружної автодороги міста Харкова на відстані 1км від оптово-роздрібного ринку 1-й кілометр, загальною площею проектування 0,6 га.
     Детально ознайомитися з проектом містобудівної документації на паперових носіях можна у приміщенні Кулиничівської селищної ради за адресою: смт Кулиничі, вул. Сьомої  Гвардійської Армії, 14, тел. (057) 740-33-84 з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00 години (перерва з 12:00 до 12:45) з 26.01.2017р. по 26.02.2017р.
     Пропозиції до зазначеного вище проекту подаються на ім'я селищного голови Романова Миколи Ілліча у письмовій формі   з 26.01.2017р. по 26.02.2017р. за поштовою адресою: 62404, смт Кулиничі, вул. Сьомої  Гвардійської Армії, 14.
     Пропозиції до проекту вказаної містобудівної документації подаються відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
     Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є секретар селищної ради Антонова Надія Володимирівна.